Tavşanlı Mahallesi 4533 Sokak No:12 Tavşanlı, Gebze / Kocaeli
0 262 644 04 25 info@esayanambalaj.com.tr

2009 yılında ambalaj sektöründe bigbag üretimine başlayan Esayan Ambalaj olarak, yıllardır koruduğumuz başarıyı her geçen gün daha da ileriye taşımaktayız. 11 yıldır zirveyi koruyan statüsünü ve başarılı tecrübelerini, günümüzün teknolojisiyle birleştiren yatırımlarımızla bigbag üretmekteyiz.

Kocaeli Çayırova'da bulunan tesisimizde çalışanlarımız ile birlikte doğaya saygı ve müşteri memnuniyeti ilkeleri bazındaki hizmet anlayışından; birinci kalite ve seri üretim politikasından asla taviz vermeyerek sektörde zirvede olmamız gurur kaynağımız. Esayan Ambalaj, dünya standartlarının üzerinde sahip olduğu üretim anlayışını; disiplinli çalışmalarıyla müşterilerinin memnuniyetine gururla sunmaktadır.

Günümüzde piyasada elde ettiği haklı başarısını devamlı olarak iyileştirme ve geliştirme ilkesiyle sürdürerek sektöründe öncü olmaya ve zirvede kalmaya devam etmektedir. Türkiye’de ve yurtdışındaki kurumsal firmalara sunduğu titiz hizmetlerini; iş ortaklarının taleplerini en doğru, en hızlı ve en kaliteli şekilde global gelişmeleri takip ederek sunan Esayan Ambalaj, ambalaj sektöründe zengin bir ürün yelpazesine sahiptir.

Bizi Özel Yapan Nedir?

Güvenilir Hizmet

Sektörümüzde lider kuruluş olarak ismimizi ülkemizin öncü markası haline getirerek Dünya standartlarına uygun fiyat aralıklarında kaliteli bigbag'ler üretmemizdir.

Müşteri Odaklıyız

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bigbag'leri sorumluluk bilinciyle, isteklerine uygun şekilde ve zamanında üretir, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlarız.

Hızlı İletişim

Şirket ve bigbag'lerimiz ile ilgili her türlü soru, öneri, fikir ve görüşe açık olmamız yanı sıra önceliğimizi daima müşteri memuniyetine adamaktayız. Hizmet öncesi ve sonrası bir telefon uzaktayız.